Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ. Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Układu Krążenia DAR SERCA zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszych działań na rzecz zdrowia dzieci. Problem wrodzonych wad serca nabiera coraz większego znaczenia w dobie postępującej degradacji środowiska. Zgodnie z ostatnimi statystykami WHO na 100 żywo urodzonych noworodków rodzi się 1 dziecko z wrodzoną wadą serca. Swoje cele fundacja realizuje między innymi poprzez. 1 Program zakupu sprzętu rehabilitacyj.

OVERVIEW

The domain fundacjadarserca.org currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have examined seven pages within the domain fundacjadarserca.org and found zero websites interfacing with fundacjadarserca.org. There is one contacts and directions for fundacjadarserca.org to help you correspond with them. There is one mass networking sites possessed by this website. The domain fundacjadarserca.org has been on the internet for five hundred and sixty-one weeks, four days, twenty-three hours, and fifty-four minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2013

FUNDACJADARSERCA.ORG TRAFFIC

The domain fundacjadarserca.org has seen fluctuating amounts of traffic through the year.
Traffic for fundacjadarserca.org

Traffic ranking (by month) for fundacjadarserca.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjadarserca.org

FUNDACJADARSERCA.ORG HISTORY

The domain fundacjadarserca.org was started on on September 30, 2013. It is now five hundred and sixty-one weeks, four days, twenty-three hours, and fifty-four minutes young.
REGISTERED
September

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJADARSERCA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadarserca.org Mobile Screenshot of fundacjadarserca.org Tablet Screenshot of fundacjadarserca.org

Privacy Protection Service INC dba PrivacyProtect.org

Domain Admin

C/O ID#10760, PO Box 16

Nobby Beach, Queensland, QLD 4218

AU

FUNDACJADARSERCA.ORG SERVER

We observed that a lone root page on fundacjadarserca.org took two thousand eight hundred and forty-eight milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
94.124.9.11

NAME SERVERS

ns1.netmark.pl
ns2.netmark.pl

We observed that this website is employing the Apache os.

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain fundacjadarserca.org has the following in the site, "Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ." We observed that the webpage also stated " Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Układu Krążenia DAR SERCA zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszych działań na rzecz zdrowia dzieci." It also stated " Problem wrodzonych wad serca nabiera coraz większego znaczenia w dobie postępującej degradacji środowiska. Zgodnie z ostatnimi statystykami WHO na 100 żywo urodzonych noworodków rodzi się 1 dziecko z wrodzoną wadą serca. Swoje cele fundacja realizuje między innymi poprzez. 1 Program zakupu sprzętu rehabilitacyj."

SEEK OTHER DOMAINS

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca Schizofrenia nie zaraża. Stygmatyzacja owszem.

Budujemy sieć wsparcia dla osób dotkniętych chorobą psychiczną. Prowadzimy mieszkanie chronione, tworzymy miejsca pracy chronionej. Możesz nas wesprzeć darowizną, wolontariatem lub przekaż nam 1 procent. Swojego podatku - jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649. Razem pomóżmy chorującym psychicznie! 2008 - 2018 Fundacja im.

Fundacja Dino

Tel 71 344 2013 ; kom. Koncert Charytatywny Fundacji DINO- w SZKLARNI, 6. Przebij piatkę- podaj dalej! Nadodrzański Dzień Sąsiada 30 maja 2015 Park Staszica. W poniedziałek 25 maja 2015.

Główna - Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej

Sala Konferencyjna w Domu Literatury. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi,. Uroczystości upamiętniające pobyt Wisławy Szymborskiej w Domu Pracy Twórczej. Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej.

Fundacja - Pomagamy podróżując Podróżujemy, piszemy, pomagamy !

Podróżujemy, piszemy, pomagamy! Zabytki w okolicach Białogóry. Nie można także zapomnieć o wizycie w Trzęs.

Fundacja dla Wolności. Sport. Integracja. Edukacja międzykulturowa.

Masha i Ahmed w naszej klasie. Szukamy rozwiązań, które przygotowują osoby wkraczające w dorosłość do rozumienia odmienności. Pokazujemy im korzyści płynące z postawy nastawionej na współpracę, uczymy ich odpowiedzialności za przyszłość. Inspirujemy do krytycznego myślenia i sami uczymy się od nich kreatywności. Włączamy Polaków we wspólne działania na rzecz migr.